Біздің станцияның 40 жылдығына арналған кәсіпорын жұмыскерлерінің  3 жастан 14 жасқа дейінгі балаларының арасында Балаларды қорғау күніне орай  2020 жылдың  15 мамырынан бастап 27 мамырына дейінгі кезеңде өткізілген конкурстың қорытындылары шығарылды.  

Конкурс  екі  негізгі «Үздік сурет» және «Үздік өлең» номинациялары бойынша өткізілді. Конкурстық комиссияның шешімі бойынша жүлделі орындар келесі түрде бөлінді:  

«Үздік сурет» номинациясында

3-5 жас

1 орын - Сейфулаева Диана (4 жаста), шешесі Тұрсұнбаева Д.К. (Автокөлік цехы)

2 орын - Таирова Аида (4 жаста), ата-анасы Таиров Б.Ж. (ТАҚЖ)  Таирова Ә.Е. (ЖЭБ)

3 орын - Нығметолла Айым  (5 жаста), әкесі Әбілдінов А.Н. (ҚҚЖЖ)

6-8 жас

1 орын - Дробец Эмилия (8 жаста) , шешесі Дробец А.Г.  (ӨТБ)

2 орын - Клец  Софья (8 жаста), әкесі Клец Е.А. (ЖАӨЦ)

3 орын – Стужук Михаил (6 жаста), шешесі Стужук Е.С. (ТАҚЖ)

9-12 жас

1 орын - Конопьянова Эвелина (10 жаста), шешесі Азарова И.Н. (БжСЕБ)

2 орын - Қайсина Дария (9 жаста), ата-анасы Қайсин Р.Б. (ДҚ) және Мырзашева М.М. (Баптау және сынақтау қызметі)

3 орын - Нелдiбек Айтуар (10 жаста), әкесі  Рақымжанов А.Н. (ЖСжҚҚЕ қызметі)

12 жастан жоғары

1 орын - Құспеков Әмина (14 жаста), шешесі  Құспекова А.К. (БжСЕБ)

2 орын - Шпекова Жадыра (14 жаста), шешесі  Қамзинова А.Ж. (ІҰБ )

3 орын - Шпекова Ақбота  (16 жаста), шешесі  Қамзинова А.Ж. (ІҰБ)

«Үздік өлең» номинациясында

3-5 жас

1 орын - Қайсин Назар (4 жаста), ата-анасы Қайсин Р.Б. (ДҚ) және Мырзашева М.М. (Баптау және сынақтау қызметі)

2 орын - Әбікенова Ализа (3 жаста), шешесі  Әбікенова Ж. Б. (ЖЖПЖ)

6-8 жас

1 орын - Яковлева Василиса (6 жаста), әкесі Яковлев Р.В. (ЖАӨЦ)

2 орын  - Стужук Михаил (6 жаста), шешесі Стужук Е.С. (ТАҚЖ)

3 орын  - Клец  Софья  (8 жаста), әкесі Клец Е.А. (ЖАӨЦ)

9-12 жас

1 орын - Мұттахиден Азиза (10 жаста), шешесі  Нұрымова Б.А. (АРББ)

2 орын - Нягу Даниил (11 жаста), шешесі  Нягу Е.В. (ҚТЦ-2)           

3 орын - Әміржанова Карина (9 жаста), ата-анасы Әміржанов Б.К. (электр цехы) және Әміржанова Л.Т. (ӨТБ)

3 орын - Қайсина Дария (9 жаста), ата-анасы Қайсин Р.Б. (ДҚ) және Мырзашева М.М. (Баптау және сынақтау қызметі)

12 жастан жоғары

1 орын - Шпекова Жадыра  (14 жаста), шешесі  Қамзинова А.Ж. (ІҰБ)

2 орын - Арманқызы Алима   (12 жаста),  шешесі Қарашашева К.Б.  (химиялық цехы)

Барлық жеңімпаздар мен қатысушылар дипломдар мен жүлделер алды.

Құттықтаймыз!!!

 3 3 3